VIDEO / Steaua, uită-te şi tremură! Vezi ce le-au făcut vedetele lui Chelsea lui Manchester United în doar 9 minute!

În meciul din sferturile FA Cup, trupa lui Benitez a început la fel de prost ca în ultimele partide şi a luat două goluri în primul sfert de oră. Jocul nu s-a schimbat nici după aceea, iar scorul putea lua proporţii. A rămas însă 2-0 la pauză pentru United, iar în a doua jumătate a început parcă alt meci. La Chelsea a intrat Eden Hazard, care a înscris un gol antologic, Chelsea a egalat apoi prin Ramires şi putea chiar câştiga partida dacă ratările nu l-ar fi exasperat pe Benitez. S-a încheiat 2-2, partida se va rejuca pe Stamford Bridge, dar semnalele pentru Steaua nu sunt dintre cele mai bune.

Vezi video cu rezumatul dintre United şi Chelsea!